Taking too long? Close loading screen.

Kategorie

Otrzymaliśmy tytuł Lidera Przedsiębiorczości w Poznaniu

Wczoraj podczas XX gali Lidera Przedsiębiorczości w Poznaniu wręczono nagrody.

Nasza firma otrzymała ten zaszczytny tytuł zajmując I miejsce w  kategorii Startup.

Wspomniane wydarzenie zostało szeroko opisane na łamach różnych gazet, portali.

Pionierska na skalę Polski firma budująca tory  i trasy rowerowe? A może przedsiębiorstwo tworzące innowacyjne oprogramowanie ułatwiające bezpieczny odbiór dzieci ze szkół i przedszkoli, pozwalające usprawnić pracę i zaoszczędzić czas? Co je łączy? To jedne z najciekawszych firm nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. – Ideą naszego konkursu jest nagrodzenie firm innowacyjnych, przedsiębiorczych, zarządzanych przez ludzi otwartych na nowe rozwiązania, pracujących na sukces gospodarczy regionu i stanowiących o jego sile – podkreśla Jan Grabkowski, starosta poznański i jednocześnie przewodniczący kapituły.

Wśród startupów nagrodę otrzymał eSolutions Sp. z o.o., twórca oprogramowania do odbioru dzieci ze szkół, dzięki kodom QR i aplikacji Neonki, poprzez którą następuje weryfikacja tożsamości osoby odbierającej. System składa się z 4 portali i stanowi kompleksowe rozwiązanie dla zarządzania i monitorowania odbiorów dzieci. Korzysta z niego około 59 tysięcy użytkowników, a liczba ta ciągle rośnie. – Mogę śmiało powiedzieć, że warto było zaczynać ten projekt, choćby tylko dlatego żeby się tutaj dzisiaj znaleźć – zapewnił Sławomir Idaszak, reprezentujący laureata.

Źródła:

https://powiat.poznan.pl/znamy-liderow-w-regionie/

https://aktualnosci.news/znamy-poznanskiego-lidera-przedsiebiorczosci-ta-nagroda-z-pewnoscia-motywuje-zarowno-liderow-jak-i-wyroznionych-do-rozwoju-439596/

https://pfpp.com.pl/136-lidermsp/poznanski-lider-przedsiebiorczosci/3679-laureaci-xx-edycji-konkursu-o-tytul-poznanskiego-lidera-przedsiebiorczosci.html

https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/poznanski-lider-przedsiebiorczosci

Podobne wpisy

Odkryj nowoczesne i bezpieczne rozwiązania dla szkół, świetlic oraz przedszkoli. Zwiększ efektywność procesów edukacyjnych z Neonkami.