Taking too long? Close loading screen.

NOWOCZESNA I BEZPIECZNA ŚWIETLICA, SZKOŁA

Neonki to nowoczesny system odbioru dzieci
za pomocą czytnika kodu QR. Szybko i bezpiecznie.

Nasze media
Nasze nagrody
0
operacji każdego miesiąca
0
oszczędzonych kartek miesięcznie
0
liczba użytkowników

Wyjątkowe rozwiązanie, które rewolucjonizuje odbiór dzieci i świetlice szkolne

Po wprowadzeniu systemu Neonki do Twojej placówki, trudno będzie wyobrazić sobie jak funkcjonowała wcześniej.

Bezpieczeństwo i innowacja

Zwiększa bezpieczeństwo
i przyciąga więcej uczniów

Usprawnienie pracy

Poprawia jakość zajęć świetlicowych

Oszczędność czasu

Ogranicza formalności
do minimum

Zwiększenie zadowolenia

Pozwala na poprawienie jakości szkoły

Czym jest system Neonki?

Neonki to system, który pomaga szkołom w procesie bezpiecznego i szybkiego odbierania uczniów przez ich opiekunów za pomocą generowanych kodów QR i odczytujących je specjalnych czytników, zamontowanych w placówkach. Neonki umożliwiają sprawny odbiór podopiecznych, w celu zaoszczędzenia czasu rodziców i pracowników szkoły. Odbieranie dziecka za pomocą kodu QR to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści dla placówek edukacyjnych oraz rodziców.

Jak działa system Neonki?

Rodzice generują specjalny kod QR, który jest przypisany do profilu ich dziecka
oraz osoby odbierającej. Kiedy opiekun przychodzi po dziecko, musi jedynie przyłożyć swój kod QR do czytnika, który jest zainstalowany w placówce. Czytnik odczytuje kod i weryfikuje go w systemie, potwierdzając w ten sposób, że osoba ta ma prawo odebrać dziecko.

Działanie systemu Neonki nie jest skomplikowane i to jego największy atut. Odbieranie dziecka za pomocą kodu QR jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga od rodziców żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy technicznej. Mimo prostego interfejsu, zachowane są odpowiednie standardy bezpieczeństwa.

Neonki krok po kroku:

Opiekun odbierający dziecko skanuje kod QR przez czytnik

Informacja trafia do świetlicy, w której znajduje się dziecko

Ekran czytnika informuje opiekuna o aktualnym statusie

Dziecko wychodzi ze szkoły razem z opiekunem

Zobacz animację działania systemu Neonki

Chcesz zobaczyć, na czym polega system Neonki? Kliknij na film.

Odtwórz wideo

Wdrożenie systemu Neonki w Twojej szkole

Proces wdrożenia systemu jest prosty. Z tego względu, nasze rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród placówek edukacyjnych oraz rodziców.

Niskie koszty

Atrakcyjny model subskrypcji

Szybko i prosto

Wdrożenie nawet w ciągu jednego dnia!

Jak powstały Neonki?

Odbierając dzieci ze szkoły 
(a uczęszczały do różnych szkół podstawowych) zauważyłem, że jest pewien problem z obsługą tej kwestii. Szkoły organizowały to w różnych modelach. W małej szkole był to zwykły domofon. Świetlica była jedna. Należało podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Komunikacja była zależna od hałasu na korytarzu i w samej świetlicy. Czasem należało powtórzyć kilkukrotnie. Oczywiście brak jakiejkolwiek weryfikacji…

czytaj dalej

Twórca systemu
Sławomir Idaszak

Zalety systemu Neonki

Masz obawy o bezpieczeństwo lub zastanawiasz się, jak działa nasz system? Kliknij i sprawdź odpowiedzi na często zadawane pytania

Oferta

Zapraszamy do wyboru dogodnego pakietu dla Ciebie.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak możemy Ci pomóc. Cena naszych abonamentów rozpoczyna się już od 129 zł miesięcznie.

Opinie szkół korzystających z systemu Neonki

Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji o wprowadzeniu systemu Neonki do obsługi świetlicy szkolnej.
Naszym nauczycielom podoba się w szczególności:

  • widoczna informacja o tym, kto przyszedł odebrać dziecko (ogólnie: większe bezpieczeństwo),
  • opcja szybkiego podglądu komentarza od rodzica – jasno i wyraźnie sprecyzowana informacja przy dziecku, kiedy je wypuścić, czy na telefon, czy dziś idzie do domu sam itp.
  • przechodzenie dzieci i nauczycieli zmieniających salę odbywa się w systemie bardzo szybko i sprawnie,
  • dobrze dobrany dźwięk sygnalizujący przyjście rodzica – nie sposób go zignorować lub nie dosłyszeć,
  • opcja zawieszania obecności, kiedy dzieci idą na obiad lub jakieś zajęcia (po ich powrocie bardzo łatwo można je przywrócić do listy obecnych).

Czyli generalnie – panuje zadowolenie i satysfakcja.

Małgorzata Paszke
kierownik świetlicy
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Tomyślu

System Neonki idealnie sprawdza się w dużej szkole, takiej jak nasza, gdzie jest kilka świetlic. Mimo początkowych obaw i trudności zarówno ze strony nauczycieli jak i rodziców, Neonki dały radę 😉.
“Nie wyobrażam sobie teraz pracy bez Neonków” – to opinia jednej z nauczycielek naszej szkoły. System usprawnia pracę a co najważniejsze zapewnia bezpieczeństwo i spokój rodzicom i nauczycielom.
W łatwy sposób możemy sprawdzić, w której sali znajduje się dziecko, czy jest na obiedzie lub zajęciach dodatkowych. Wiemy kto odbiera dziecko, a także kiedy dziecko może samodzielnie opuścić szkołę. Z punktu widzenia rodzica ułatwia komunikację ze szkołą i nauczycielem. Rodzic nie musi pisać upoważnienia do odbioru czy zgody na samodzielne wyjście na kartce lub w dzienniczku, które lubią ginąć lub dziecko po prostu o nich zapomina. Wystarczy, że wpisze taką informację w panelu rodzica. Co ważne, w każdej chwili ma dostęp do tych informacji i może je zmienić. Przede wszystkim usprawnia to odbiór dzieci. Rodzic nie musi czekać w kolejce przy portierni, osoba na portierni nie musi się stresować czy dobrze zrozumiała nazwisko i czy dzwoni do właściwej sali. Wystarczy zeskanować kod i już informacja dociera do właściwej świetlicy (sali). Nauczyciel nie musi siedzieć przy telefonie z obawą czy w panującym hałasie poprawnie usłyszy nazwisko i czy wypuści ze świetlicy właściwe dziecko. To daje poczucie bezpieczeństwa zarówno rodzicom jak i nauczycielom. Rodzic otrzymuje informację czy dziecko opuściło świetlicę i kieruje się do wyjścia, czy jest jeszcze na zajęciach dodatkowych. Jako administrator bardzo łatwo mogę sprawdzić, kiedy dziecko pojawiło się w świetlicy, kiedy ją opuściło, pod opieką jakiego nauczyciela przebywało i kto je odebrał. Korzystanie z systemu jest łatwe i intuicyjne zarówno dla nauczyciela jaki i rodzica.

Barbara Koczorowska
nauczycielka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Plewiskach

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole wprowadziliśmy system Neonki, który bardzo usprawnił pracę w świetlicy szkolnej. W szybki i prosty sposób weryfikujemy obecność uczniów w konkretnej sali świetlicowej. System umożliwia natychmiastowy dostęp do informacji o osobach uprawnionych do odbioru dziecka co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa uczniów. Aplikacja ułatwia nauczycielom identyfikację uczniów z zagranicy.

Monika Krężel
kierownik świetlicy
Szkoła Podstawowa nr 12 w Poznaniu

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. Odpiszemy najszybciej, jak tylko to możliwe.

Twoja wiadomość*
*Pola wymagane

Województwa, w których już są Neonki

Zasięg naszej aplikacji obejmuje już prawie wszystkie województwa w Polsce, zobacz sam!

Neonki to nowoczesny i bezpieczny system zarządzania odbiorem podopiecznych ze świetlicy. Oferujemy najlepsze rozwiązania z dziedziny IT.

Sprawdź nasze media

Kontakt

eSolutions Sp. z o.o.
ul. Św. Marcin 29/8,
61-806 Poznań
NIP: 7831853051
REGON: 521403482
KRS: 0000957755

Poniedziałek – Piątek: 8-16

Nasze nagrody: